Tester Bis

Filtruj wg.

Wykończenie klosza/abażuru

Wykończenie klosza/abażuru

Klosze

Klosze

Klosze do naszych lamp pochodzą z włoskich hut szkła. Klosze te przechodzą kilka procesów technologicznych. Do dekoracji używamy gładkich kloszy i kloszy murano. Klosze poddajemy procesowi malowania ręcznego i na koniec zabezpieczamy przed wodą, kurzem. Klosze produkujemy z różnymi motywami min lawenda, Paryż, home itd. Podstawowymi wymiarami są klosze w kształcie kostki o wymiarach 10x10x10 cm i 12x12x12cm. Klosze nasze można myć ręcznie nie wolno używać detergentów i myć w zmywarkach.

Aktywne filtry

Klosz do lampy PROWANSALSKI LAWENDA WISZĄCA/ Ręcznie dekorowany

72,00 zł

Klosz biały szklany włoski, z ręcznie dekorowanym motywem kwiatów lawendy.Wzór zabezpieczony lakierem transparentnym.Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości szkła (białego) matowego w formie kwadratu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto naszego zakładu.Klosz nadaje się do lamp wiszących jest na oprawkę E27.

Klosz PROWANSALSKI KWIATY Ręcznie dekorowany

72,00 zł

Klosz biały szklany włoski, z ręcznie dekorowanym motywem kwiatów.Wzór zabezpieczony lakierem transparentnym.Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości szkła (białego) matowego w formie kwadratu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto z naszego zakładu.Klosz nadaje się do lamp wiszących jak i biurkowych i jest na oprawkę E27.