Szanowni Państwo,

Firma TESTER BIS S.C. została założona w 1992 roku w Zabrzegu.

 
     Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i dystrybucją lamp na terenie kraju i za granicą. W swojej ofercie mamy lampy wykonane w stylu: klasycznym, loftowo-industrialnym, prowansalskim, folkowym i nowoczesnym. Wykonane są z surowców, które pozwalają na długie użytkowanie (stal, drewno, marmur, szkło z dobrych hut,kryształ, len i bawełna).

Nasza oferta skierowana jest do klientów wymagających, bo tworzymy nasze lampy od podstaw i każdy najmniejszy element w nich jest dla nas ważny i nie ma mowy o przypadkowości. Zapewniamy naszym lampą oryginalną stylistykę, unikatowe rozwiązania na rozprowadzenie światła. Wiemy co chcemy i do czego dążymy i osiągamy zaplanowany efekt świetlny. Nasza załoga to ludzie kreatywni realizujący się w swojej pracy.

Dużą uwagę skupiamy też na produkcji i wzornictwie szkieł i abażurów, które są ręcznie dekorowane, a później stanowią integralną część lampy. Istotna dla nas jest kolorystyka naszych lamp i ich design.

W 2012 r. w Pszczynie otworzyliśmy WZORCOWNIĘ i teraz w praktyce można się przekonać co potrafimy my i nasze lampy. Zajmujemy się również realizacją i projektowaniem wnętrz: instytucje, domy, biura, aranżacją oświetlenia zewnętrznego. W naszej pracy przyświeca nam zasada: nie ma dla nas rzeczy nie możliwych, jeżeli coś nie istnieje nie znaczy że nie można wymyślić i wyprodukować.

W naszej Wzorcowni pomożemy i udzielimy Ci pomocy w pomyśle na oświetlenie Twojego, mieszkania,firmy, możesz przyjść również ze swoim pomysłem, my Ci go pomożemy zrealizować.

Nasze lampy można kupić w naszej w WZORCOWNII jak i firmowym sklepie internetowym – w którym przewidzieliśmy Galerię z unikalnymi lampami, wykonanymi ręcznie, które są oznaczone marką MANUFACTURED BY TESTER-BIS.

Zapraszamy do współpracy sklepy, architektów i projektantów wnętrz.
Zachęcamy do współpracy architektów, dekoratorów wnętrz, sklepy i hurtownie.
Jesteśmy otwarci na nowe pomysły – lampy to nasza pasja którą umiemy również zarażać.

Podpis

Wartości firmy Tester Bis:

 •     NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

      Szukamy najlepszych rozwiązań, które umożliwiają zwiększenie naszej oferty handlowej. Nasi Klienci mają różne gusta...
 •     BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTÓW

      Mamy europejskie certyfikaty oraz zezwolenia, gwarantujące bezpieczeństwo w eksploatacji i najwyższą jakość.
 •     SZYBKOŚĆ realizacji zamówienia

      Znamy wartość czasu...
 •     SATYSFAKCJA

      Zależy nam na dobrej opinii... Pomagamy i doradzamy naszym Klientom, NIE pozostawiając Klientów samym sobie.


Nasze propozycje można zobaczyć
  w Pszczynie, ul. Bramkowa 3.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!


-->