Szanowni Państwo,

Nasza firma Tester Bis powstała z pasji i zamiłowania do niebanalnych rozwiązań. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1992 r. - była to nasza odpowiedź na "szarość" ówczesnego rynku. Wprowadziliśmy do obrotu produkty nieszablonowe, świeże, wyróżniające się formą i barwą. Wiedzieliśmy, że nasz światopogląd podzielą inni, że ruszymy razem odkrywać na nowo styl i smak... i tak od prawie 30 lat projektujemy dla Was oświetlenie, które potrafi przyciągnąć każde, nawet najbardziej wymagające oko.

W swojej idei jesteśmy otwarci na różne potrzeby zarówno polskiego jak i zagranicznego klienta. Nie postępujemy według z góry narzuconych schematów, działamy nieszablonowo. W naszej ofercie znajdują się zarówno lampy wykonane w stylu klasycznym, loftowo - industrialnym, prowansalskim, folkowym jak i nowoczesnym.

W świecie przepełnionym banalnością rozwiązań, spłaszczeniem wizji, masowością produkcji, dążeniem do osiągnięcia celu przy jak najmniejszym nakładzie energii, jesteśmy jedną z niewielu firm, które kładą nacisk na jakość i estetykę wykonania. W naszych lampach wytrawne oko odnajdzie ręcznie malowane wzory, starannie dobrane barwy i materiały- u nas nie ma miejsca na przypadkowość.

Od 2012 roku codziennie gościmy w naszym showroom'ie, zlokalizowanym w Pszczynie, pasjonatów oświetlenia i stylu. Serdecznie zapraszamy do dołączenia do ich grona! Z chęcią pomożemy w doborze odpowiedniego produktu, który będzie pełnił nie tylko funkcję zwykłej lampy, ale także niebanalnego dodatku, który nada smaku i stylu każdemu wnętrzu.

Podpis

Wartości firmy Tester Bis:

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

Szukamy najlepszych rozwiązań, które umożliwiają zwiększenie naszej oferty handlowej. Nasi Klienci mają różne gusta...

BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTÓW

Mamy europejskie certyfikaty oraz zezwolenia, gwarantujące bezpieczeństwo w eksploatacji i najwyższą jakość.

SZYBKOŚĆ realizacji zamówienia

Znamy wartość czasu...

SATYSFAKCJA

Zależy nam na dobrej opinii... Pomagamy i doradzamy naszym Klientom, NIE pozostawiając Klientów samym sobie.


Nasze propozycje można zobaczyć
  w Pszczynie, ul. Bramkowa 3.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!