Abażur Ptaszki dedykujmy miłośnikom lamp prowansalskich. Materiał-len, wyglądający na lekko podstarzały, kedre wykończeniową dobraliśmy pod kolor materiału. Abażur ten podkleiliśmy transparentną folią pcv, dzięki czemu będzie służył nam dłużej, przeznaczony jest do lamp wiszących.
Nasze abażury, które produkujemy mają różne przeznaczenie-mogą służyć do lamp wiszących pojedynczych, podwójnych itd lub stojących, jak i żyrandoli czy małych lampek nocnych. Są również elementem dekoracyjnym. Produkujemy je w różnych kolorach, kształtach i różnymi technikami, dzięki czemu każdy coś znajdzie dla siebie. Jedno co te wszystkie nasze abażury łączy to udział pracy ręcznej. W pomysłach nad każdym nowym wyrobem sugerujemy się trendami jakie aktualnie występują w aranżacji wnętrz, jakie kolory są popularne, modne i kształty.Zapraszamy do współpracy architektów, dekoratorów wnętrz, właścicieli hoteli, restauracji i sklepy poprzez platformę naszą hurt.
Ekskluzywny żyrandol prowansalski KATRIN biały z abażurami z motywem kwiatów wiśni jest lampą pięcioramienną, w której jest możliwość świecenia żarówek 2, 3 i 5. Abażury do tej lampy są szyte ręcznie z postarzanego lnu, dodatkowo materiał został podklejony transparentnym PCV co pozwoli na długie użytkowanie tych abażurów. Konstrukcja żyrandola jest wykonana z elementów stalowych również ręcznie i pomalowana w kolorze białej struktury.
Ekskluzywny żyrandol prowansalski KATRIN biały z abażurami z motywem kwiatów wiśni jest lampą trzyramienną, w której jest możliwość świecenia żarówek 1, 2 i 3. Abażury do tej lampy są szyte ręcznie z postarzanego lnu, dodatkowo materiał został podklejony transparentnym PCV co pozwoli na długie użytkowanie tych abażurów. Konstrukcja żyrandola jest wykonana z elementów stalowych również ręcznie i pomalowana w kolorze białej struktury.
Ekskluzywny żyrandol prowansalski KATRIN w kolorze wenge, z abażurami z motywem kwiatów wiśni jest lampą trzyramienną, w której jest możliwość świecenia żarówek 1, 2 i 3. Abażury do tej lampy są szyte ręcznie z postarzanego lnu, dodatkowo materiał został podklejony transparentnym PCV co pozwoli na długie użytkowanie tych abażurów. Konstrukcja żyrandola jest wykonana z elementów stalowych również ręcznie i pomalowana w kolorze wenge.
LAMPA PROWANSALSKA PTASZKI jest wykonana w całości ręcznie, począwszy od łańcucha w stylu shabby chic i abażura z motywem ptaszka na gałązce szytego ręcznie. Dominującymi kolorami w tej lampie jest biel, beż z małymi wtrąceniami zieleni. Praktycznie pasuje do każdego wnętrza zrobionego w stylu prowansalskim.
Kinkiet prowansalski KATRIN wenge z abażurem z motywem kwiatów wiśni, jest lampą unikatową, pod względem konstrukcji jak i designu.W kinkiecie zastosowaliśmy oprawkę E27 co umożliwia w epoce żarówek ledowych większą moc świecenia. Abażury do tej lampy są szyte ręcznie i materiał został podklejony transparentnym pcv.
Abażur GAŁĄZKA WIŚNI dedykujmy miłośnikom lamp prowansalskich. Materiał-len, wyglądający na lekko podstarzały z lamówkę wykończeniową dobraną pod kolor materiału. Abażur ten podkleiliśmy transparentną folią PCV i ręcznie został przeszyty, dzięki czemu będzie służył nam dłużej. Przeznaczony jest do lamp wiszących.
Abażur stożek biały-wykonanyjest z lnu, podklejony folią PCW i zszyty ręcznie. Mocowanie abażura na oprawkę E 27.Zastosowanie lamy biurkowe,stołowe i gabinetowe.
Abażur w kolorze czarnym, przeznaczony jest do żyrandoli i lampek nocnych. Produkujemy go na oprawkę E-14, wysokość abażura dobraliśmy tak by zakrywał żarówkę o dużej mocy świecenia. Abażur ten jest ręcznie robiony,zszyty i podklejony folią pcv- co powoduje dłuższe używanie. Wykończyliśmy go kedrą w kolorze materiału.
Abażur stożek FOLK CZARNY dedykujmy miłośnikom wnętrz w stylu folkowym. Wzory i motywy ludowe,którymi pokryty jest materiał to nie tylko obłędna ilość kolorów,barw ale też finezyjne kształty. Abażur jest ręcznie szyty i podklejony transparentną folią pcv, dzięki czemu będzie służył nam dłużej.Przeznaczony jest do lamp stojących.
Abażury HOME, PARIS, FRANCE, FLOWERS produkujemy ręcznie. Abażury te robimy w dwóch wariantach: do lamp wiszących i do lamp biurkowych. Abażury te można myć ręcznie, są zabezpieczone przed wilgocią trzema warstwami lakieru półmatowego. Abażury te wykończone są kedrą w kolorze wenge.
Abażur prowansalski z motywem gałązki wiśni, przeznaczony jest do żyrandoli i lampek nocnych. Produkujemy go na oprawkę E-14, wysokość abażura dobraliśmy tak by zakrywał żarówkę o dużej mocy świecenia. Abażur ten jest ręcznie robiony, zszyty i podklejony białą folią PCV- co powoduje dłuższe używanie. Wykończyliśmy go lamówką w kolorze materiału.
Abażur materiałowy(len) w kolorze szarym ręcznie zszyty, podklejony folią pcv. W kolorze tym produkujemy jeszcze rozmiar Fi-40 H-25 Abażur ten możemy zastosować do lamp wiszących i do lamp stojących.
Abażur materiałowy w kolorze ecru z rodziny stożków, podklejony folią pcw szyty ręcznie. Zastosowanie:lampy wiszące, lub lampy stojące mocowane od góry.
Abażur materiałowy w kolorze szarym ręcznie zszywany, podklejony folią pcv. W kolorze tym produkujemy jeszcze rozmiary Fi-40 H-30 i Fi-50 H-40. Abażur ten możemy zastosować do lamp wiszących i do lamp stojących.
Abażur prowansalski z motywem ptaszków na gałązce, przeznaczony jest do żyrandoli i lampek nocnych. Produkujemy go na oprawkę E-14, wysokość abażura dobraliśmy tak by zakrywał żarówkę o dużej mocy świecenia. Abażur ten jest ręcznie robiony, zszyty i podklejony białą folią pcv- co powoduje dłuższe używanie. Wykończyliśmy go kedrą w kolorze materiału.
Abażur w kolorze czarnym, przeznaczony jest do żyrandoli i lampek nocnych. Produkujemy go na oprawkę E-27, wysokość abażura dobraliśmy tak by zakrywał żarówkę o dużej mocy świecenia. Abażur ten jest ręcznie robiony,zszyty i podklejony transparentną folią pcv- co powoduje dłuższe używanie. Wykończyliśmy go kedrą w kolorze materiału.
Abażur materiałowy(len) w kolorze białym ręcznie zszyty, podklejony folią pcv. W kolorze tym produkujemy jeszcze rozmiar Fi-35 h25 i Fi-40 H-25 Abażur ten możemy zastosować do lamp wiszących i do lamp stojących.
Abażur materiałowy w kolorze ecru ręcznie zszywany, podklejony folią pcv. W kolorze tym produkujemy jeszcze rozmiary Fi-40 H-25 i Fi 30 H-20. Abażur ten możemy zastosować do lamp wiszących i do lamp stojących. Produkowany jest pod oprawkę E-27.
Abażur materiałowy w kolorze czerwonym ręcznie zszyty, podklejony folią pcv. W kolorze tym produkujemy jeszcze rozmiar Fi-35 h25 i Fi-40 H-25 Abażur ten możemy zastosować do lamp wiszących i do lamp stojących.
Abażur Ptaszki dedykujmy miłośnikom lamp prowansalskich. Materiał-len, wyglądający na lekko podstarzały, kedre wykończeniową dobraliśmy pod kolor materiału. Abażur ten podkleiliśmy transparentną folią pcv, dzięki czemu będzie służył nam dłużej, przeznaczony jest do lamp wiszących.