- Nowy
Unikatowa lampa ceramiczna, wykonana w stylu shabby chic. Delikatnie przecierana, by uzyskać w efekcie końcowym strukturę białego marmurku. Abażur biały materiałowy ręcznie szyty, podklejony dodatkowo transparentną folią PCV. Te wyrafinowane dodatki idealnie komponują się z ceramiką, tworząc niepowtarzalne oświetlenie do każdego wnętrza.
Polityka prywatności
Koszty wysyłki
Reklamacje i zwroty
100% Polska Firma
30 lat na rynku
Ręczna produkcja
Nasze lampy ceramiczne duże są wykonane w stylu prowansalskim, sztucznie podstarzałe, pełnią we wnętrzu oprócz funkcji świetlnej przede wszystkim funkcję dekoracyjną. Lampy te świetnie się prezentują na pojedynczych kolumnach, komodach czy parapetach. Unikatowość ich polega nie tylko na wysokiej klasie ich wykonania (ręczna robota) ale przede wszystkim, że niema dwóch identycznych egzemplarzy, mogą być podobne ale nie takie same.
Każda lampa wyposażona jest w abażur ręcznie robiony z najwyższej jakości lnu i bawełny, co dodaje im elegancji i subtelności. Te naturalne materiały nie tylko pięknie się prezentują, ale również zapewniają przyjemne, rozproszone światło, które tworzy ciepłą i przytulną atmosferę w każdym pomieszczeniu.
Niezależnie od tego, czy szukasz oświetlenia do salonu, sypialni czy gabinetu, nasze lampy stołowe będą doskonałym wyborem. Dbamy o to, aby każdy detal był perfekcyjnie dopracowany, a każda lampa była niepowtarzalna. Odkryj piękno i funkcjonalność naszych lamp stołowych i wprowadź do swojego wnętrza wyjątkowy klimat z produktami Tester Bis s.c.