• Nowy

Lampa miedziana UCCELLO 2L

409,00 zł
Brutto

Lampa wisząca Uccello 2L w kolorze miedzi to nowoczesne oświetlenie z dwoma źródłami światła E27. Transparentne klosze zamknięte o średnicy 140 mm i stalowa belka 200 mm tworzą harmonijną całość. Osłonki oprawek i blokady regulacji kabla wykonane są z stali i mosiądzu i pomalowane pod kolor lampy. Idealna do wnętrz nowoczesnych i loftowych. Producent: Tester Bis S.C. z Pszczyny.

Ilość
W magazynie

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 3.

 

Polityka prywatności

 

Koszty wysyłki

 

Reklamacje i zwroty

 

100% Polska Firma

 

30 lat na rynku

 

Ręczna produkcja

Lampa wisząca Uccello 2L miedziana – elegancja formy i rzemieślnicza precyzja

Uccello 2L to nowoczesna lampa wisząca zaprojektowana przez Bartłomieja Owczarza, stworzona z myślą o miłośnikach minimalistycznych, eleganckich i dopracowanych detali. To wyjątkowa propozycja oświetleniowa dla wnętrz, które wymagają nie tylko światła, ale i wyrazistego akcentu dekoracyjnego. Model ten powstał w polskiej pracowni oświetleniowej Tester Bis S.C. z Pszczyny, specjalizującej się w produkcji lamp o oryginalnej formie i wysokiej jakości wykończenia.

Lampa Uccello 2L składa się z dwóch źródeł światła zamocowanych na stalowej belce o długości 200 mm, malowanej proszkowo w eleganckim kolorze miedzi. Każda z oprawek typu E27 została obudowana stalową osłoną w tym samym odcieniu, co nadaje całości spójnego, szlachetnego wyglądu. Elementy świetlne osłonięte są przez transparentne, zamknięte klosze kuliste o średnicy 140 mm, które doskonale eksponują źródło światła i pozwalają uzyskać przyjemny, równomierny rozkład światła.

Charakterystycznym detalem lampy są subtelne, dekoracyjne skrzydła w kształcie nieregularnie wyciętej blachy, obecne przy jednym z kloszy. Ten zabieg projektowy – nawiązujący do motywu ptasiego lotu – wpisuje lampę Uccello w kolekcję inspirowaną naturą, gdzie lekkość formy idzie w parze z funkcjonalnością.

Lampa wyposażona została w dwa czarne, gładkie kable o długości 120 cm. Ich wysokość można swobodnie regulować dzięki blokadom wykonanym z mosiądzu, które również zostały pomalowane w kolorze miedzi, co zapewnia spójność całej kompozycji. Takie rozwiązanie pozwala na dostosowanie długości lampy do konkretnego wnętrza i jego funkcji – zarówno nad stołem w jadalni, jak i nad wyspą kuchenną, stolikiem kawowym czy w strefie wypoczynkowej salonu.

Uccello 2L w kolorze miedzi to doskonałe połączenie klasycznych materiałów, takich jak stal i szkło, z nowoczesnym podejściem do projektowania oświetlenia. Kolorystyka oparta na ciepłej miedzi i przezroczystym szkle sprawia, że lampa ociepla przestrzeń i wprowadza do niej wyrafinowany akcent. Jej geometryczna, ale nieprzesadzona forma, sprawia, że idealnie wpisuje się w aranżacje w stylu loft, modern classic, minimalistycznym oraz industrialnym.

Cechy charakterystyczne lampy Uccello 2L:

  • designerska forma inspirowana naturą (skrzydło ptaka),

  • projekt autorski: Bartłomiej Owczarz,

  • polska produkcja: Tester Bis S.C. z Pszczyny,

  • oprawki E27 z osłonami stalowymi w kolorze miedzi,

  • dwa transparentne klosze zamknięte Ø140 mm,

  • stalowa belka sufitowa 200 mm,

  • regulacja wysokości przewodów (czarne kable o dł. 120 cm),

  • mosiężne blokady pomalowane na kolor lampy,

  • uniwersalne zastosowanie – do salonu, kuchni, jadalni, sypialni, a także do wnętrz komercyjnych.

Lampa wisząca Uccello 2L miedziana to przykład nowoczesnego polskiego designu, w którym każdy detal ma znaczenie. Funkcjonalna, efektowna i wykonana z trwałych materiałów – to propozycja dla tych, którzy szukają czegoś więcej niż tylko oświetlenia. Uccello tworzy nastrój i podkreśla indywidualny styl wnętrza.



3 Przedmioty

Opis

Wysokość całkowita
90 cm
Szerokość/średnica
46 cm
Średnica klosza
skrzydło 45 cm , kula 14 cm
Wykończenie lampy
stal pomalowana w kolorze miedzianym
Wykończenie klosza/abażuru
szkło transparentne
Możliwość regulacji wysokości
tak
Ilość żarówek
2
Rodzaj żarówki
E27
Żarówki na wyposażeniu
nie
Możliwość zastosowania żarówek energooszczędnych lub LED
tak
Zasilanie
230V
IP lampy
20
Gwarancja
24 miesiące
Max moc żarówki
60W

Specyficzne kody

Powiązane produkty

SELENA 2 L CZARNO/ZŁOTA

374,00 zł

SELENA 2L.w kolorze czarnej drobnej struktury/złoty, należy do grupy designerskich lamp wiszących pomagających w spójnym zespoleniu ze sobą poszczególnych elementów obecnych w pomieszczeniu. To rodzaj oświetlenia, który najczęściej pełni funkcję głównego źródła światła.Forma, kształt lampy odpowiada za wypełnienie przestrzeni dostępnej między sufitem a linią wzroku. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby kształt lampy wiszącej nieco zdominował pomieszczenie,nadając mu autorskiego zacięcia.

SELENA 2 L CZARNO/ MIEDZIANA

374,00 zł

SELENA 2L.w kolorze czarnej drobnej struktury/miedź, należy do grupy designerskich lamp wiszących pomagających w spójnym zespoleniu ze sobą poszczególnych elementów obecnych w pomieszczeniu. To rodzaj oświetlenia, który najczęściej pełni funkcję głównego źródła światła.Forma, kształt lampy odpowiada za wypełnienie przestrzeni dostępnej między sufitem a linią wzroku. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby kształt lampy wiszącej nieco zdominował pomieszczenie,nadając mu autorskiego zacięcia.

LAMPA Soul 2L SZARY PERŁOWY/MIEDŹ/CZARNA STRUKTURA

205,00 zł

SOUL 2L w kolorze szarej perły/miedź, należy do grupy designerskich lamp wiszących pomagających w spójnym zespoleniu ze sobą poszczególnych elementów obecnych w pomieszczeniu. To rodzaj oświetlenia, który najczęściej pełni funkcję głównego źródła światła.Forma, kształt lampy odpowiada za wypełnienie przestrzeni dostępnej między sufitem a linią wzroku. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby kształt lampy wiszącej nieco zdominował pomieszczenie,nadając mu autorskiego zacięcia.

LAMPA WISZĄCA CZARNA REILING XXL/1/2LP BLACK & BLACK

414,00 zł

LAMPA WISZĄCA REILING XXL/1/2LP BLACK & BLACK -elegancka,stylowa lampa stanowi ciekawy pomysł na designerskie oświetlenie wnętrza.W lampie wszystko jest regulowane i zależy od naszej wizji. Lampa ta zrywa z tradycyjnym podejściem do oświetlenia przestrzeni mieszkalnych. W tej lampie nic nie jest przypadkowe. Rozpiętość lampy jak i wysokość ustawia się wg. własnych potrzeb.

Lampa czarna BINKA 2L SILVER/BLACK

609,00 zł

BINKA 2L SILVER/BLACK- unikatowa to mało powiedziane, design lampy wyrafinowany, w lampie tej wszystko jest regulowane, zarówno wysokość jak i kąty ustawienia kloszy. Lampa ta nada pomieszczeniu ekspresji. Świetnie sprawdzi się w każdym nowoczesnym wnętrzu. Lampa ta może być spersonalizowana po uzgodnieniu z naszym działem projektowania i produkcji. Unikatowe jest też wykończenie kuli, którą pomalowaliśmy srebrem perłowym.

Lampa miedziana wisząca FAVORITE 2L/1K.TRANSPARENT+1ST.TURQUOISE GLASS/COPPER/BLACK

449,00 zł

Tester Bis, znany jest z tworzenia nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych, które łączą funkcjonalność z estetyką. Lampa wisząca FAVORITE-2L jest doskonałym przykładem ich filozofii, gdzie minimalistyczny design spotyka się z wysoką jakością wykonania, tworząc produkt, który spełnia najwyższe standardy zarówno pod względem technicznym, jak i wizualnym. Lampa ta jest propozycją dla osób, które poszukują niebanalnych, a jednocześnie eleganckich rozwiązań oświetleniowych do swoich wnętrz.

Lampa Czarna Favorite 2L

409,00 zł

FAVORITE 2L BLACK/OPAL to elegancka i nowoczesna lampa sufitowa, która doskonale łączy funkcjonalność z wyjątkowym designem. Dzięki swojej minimalistycznej formie i precyzyjnemu wykonaniu, jest idealnym wyborem do nowoczesnych wnętrz. FAVORITE 2L BLACK/OPAL to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących nie tylko praktyczne oświetlenie, ale także stylowe elementy dekoracyjne, które nadają wnętrzu wyjątkowego charakteru.

LAMPA BIRD 3L CZARNA / MIEDŹ /HANDMADE/

1 429,00 zł

Lampa wisząca Bird 3L
Dekoracyjna lampa wisząca inspirowana formą skrzydeł. Wykonana z ręcznie barwionego i formowanego szkła w temperaturze 820 stopni, w kolorze czarnym z artystycznymi wtrąceniami miedzianymi.
Zwieńczona osłonką w kolorze czarnej struktury z której wystaje sferyczna część żarówki.
Źródło światła: oprawka E 27 (żarówka nie dołączona).
Elementy konstrukcyjne ze stali oraz mosiądzu malowane w kolorze czarnej struktury.
Przewód czarny gładki.

Lampa miedziana MEGAFON 3L

620,00 zł

Lampa wisząca Megafon 3L w kolorze miedzi z trzema dekoracyjnymi kloszami o wymiarach 12 × 12 cm. Podsufitka wykonana z litego drewna bukowego, szczotkowanego i ręcznie przecieranego farbami. Całość zawieszona na stylowych łańcuchach w kolorze miedzi, co nadaje lampie loftowy i artystyczny charakter. Idealna do wnętrz z duszą. W lampie przewidziano możliwość personalizacji pod konkretne wnętrze. Pomysł nazwy lampy: Agnieszka Lange.

Lampa miedziana MEGAFON 1L

249,00 zł

Lampa wisząca Megafon 1L z pojedynczym kloszem o wymiarach 12 × 12 cm, ręcznie malowanym w odcieniach miedzi i postarzanym dla uzyskania unikalnego efektu. Zawieszona na metalowym łańcuchu w kolorze miedzi, z podsufitką z litego drewna bukowego, szczotkowaną i przecieraną. Styl loftowy i industrialny. Oprawka E27, projekt: Regina i Bartłomiej Owczarz, producent: Tester Bis S.C. W lampie przewidziano możliwość personalizacji pod konkretne wnętrze. Pomysł nazwy lampy: Agnieszka Lange.

Lampa czerwono- miedziana BIRD 1LP (WT+WYŁ+ 3 BLOKADY)

610,00 zł

Lampa Bird z ręcznie formowanym, szklanym skrzydłem w kolorze czerwieni z dodatkiem miedzi to wyjątkowy projekt Bartłomieja Owczarza. Zawieszona na 6-metrowym czarnym kablu z włoskim wyłącznikiem typu "ołówek", pełni funkcję lampy podłogowej bez zajmowania miejsca. Regulowana wysokość, przegub obrotowo-kątowy i możliwość montażu z blokadami czynią ją niezwykle funkcjonalną i dekoracyjną.

Lampa czarno- miedziana UCCELLO 1LP (WT+WYŁ+ 3 BLOKADY)

399,00 zł

Lampa podwieszana Uccello 1LP to projekt Bartłomieja Owczarza dla Tester Bis S.C. Wykonana z blachy stalowej, wyciętej w formie skrzydła ptaka (dł. 45 cm), malowanej proszkowo w kolorze czarnej drobnej struktury i miedzi. Wyposażona w oprawkę GU10, kabel z wyłącznikiem i wtyczką oraz 3 blokady do mocowania przewodu do ściany lub sufitu. Elegancka i funkcjonalna forma inspirowana naturą.

Lampa ta może być spersonalizowana pod konkretne wnętrze.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Kinkiet miedziany COLORES FIVE -TURQUOISE GLASS/ST/COPPER

204,00 zł

KINKIET COLORES FIVE-TURQUOISE GLASS/ST/COPPER- to lampa ekskluzywna, wyróżniająca się na rynku kinkietów, kolorami, kształtem klosza i kablem. Szkło w kształcie tulipana jest w kolorze turkusowym, jest to jedno z najpiękniejszych i najmodniejszych kolorów, które połączono z elementami stalowymi- malowanymi w kolorze miedzi. Wszystkie te elementy łączy, czarny podwójnie skręcony przewód w bawełnianym oplocie. Na uwagę zasługuje również to, że w kinkiecie można regulować wysokość.

LAMPA WISZĄCA REILING OLD 1L/ MIEDZIOWANA /Handmade/

479,00 zł

Reilig Old w kolorze miedzianym,na pewno zasługuje na miano lampy ekskluzywnej. Klosze w tej lampie są ręcznie robione ,nie ma dwóch identycznych, lampa robi duże wrażenie w odbiorze kolorystyką jak bryłą.Wysokość lampy można regulować ,wyposażona została w oprawkę na duży gwint E27. Wykonana w całości jest ze stali.Świetnie sprawdzi się w salonie ,holu,jadalni czy sypialni.Od spodu również jest miedziowana co w połączeniu z żarówkami vintage spotęguje efekt kameralności i ciepła.

Mechanical 3 spider miedziany

389,00 zł

MECHANICAL SPIDER 3 miedź/ czarny- to lampa sufitowa z rodziny lamp pająków, którą zaprojektowaliśmy dla klientów wymagających lubiących wyrafinowany design. W lampie wszystko jest regulowane i zależy od naszej wizji. Lampa ta zrywa z tradycyjnym podejściem do oświetlenia przestrzeni mieszkalnych. W tej lampie nic nie jest przypadkowe. Ekspresji dodaje kolor i kształt klosza.

Kinkiet TESTER BETON/ MIEDŹ/ CZARNY

237,00 zł

Kinkiet TESTER BETON/ MIEDŹ/ CZARNY został zaprojektowany jako uzupełnienie lamp pająków w kolorystyce jak wszystkie z rodziny tych lamp. Może świecić punktowo lub rozświetlić większy obszar wnętrza. Unikatowa na skalę światową jest regulacja wysokości w tym kinkiecie, za pomocą wysuwanego kabla z elementu mocującego, gdzie schowana jest pozostała część przewodu. Kinkiet wyróżnia niesamowity design.

Kinkiet Mechanical 2 Czarno/ Miedziany

294,00 zł

Kinkiet 2-pkt. Mechanical w kolorze miedzi to lampa w, której ramiona możemy ustawiać dowolnie i pod różnymi kątami. Klosze lampy (dł. 25 cm, ∅ 10 cm) wykonane zostały z blachy połączonej z industrialną  metalową siatką i umocowane na przegubie. Zachwyca nas w tej lampie kolor jak i unikatowy kształt. W kinkiecie tym mamy możliwość kierowania światłem, każde z ramion może świecić w innym kierunku.

Lampa BIRD 1L czarno-miedziano-złota /140 transparent/handmade/

547,00 zł

Lampa Bird 1L to elegancka oprawa o unikalnym designie, w której dominującym elementem jest dekoracyjna forma skrzydeł ptaka. Wykonana ręcznie z barwinego szkła, z przewagą czerni, z dodatkami miedzi i złota, nadaje wnętrzu wyjątkowego charakteru. Metalowe elementy lampy zostały pomalowane na kolor miedzi, co podkreśla jej nowoczesny styl. Lampa posiada regulowaną wysokość, a główny element wykończony jest szklaną kulą o średnicy 140 mm w kolorze transparentnym. Lampa może być spersonalizowana.

Kinkiet TESTER MIĘTA/ MIEDŹ

222,00 zł

Kinkiet TESTER MIĘTA/MIEDŹ został zaprojektowany jako uzupełnienie lamp pająków w kolorystyce jak wszystkie z rodziny tych lamp. Może świecić punktowo lub rozświetlić większy obszar wnętrza. Unikatowa na skalę światową jest regulacja wysokości w tym kinkiecie za pomocą wysuwania kabla z elementu mocującego, gdzie schowana jest pozostała część przewodu. Kinkiet wyróżnia niesamowity design.

Lampa pająk TESTER 3LP/3KOLORY/ CZARNA

496,00 zł

Lampa pająk TESTER 3LP-elegancka,stylowa lampa stanowi ciekawy pomysł na designerskie oświetlenie wnętrza.W lampie wszystko jest regulowane i zależy od naszej wizji.Lampa ta zrywa z tradycyjnym podejściem do oświetlenia przestrzeni mieszkalnych.W tej lampie nic nie jest przypadkowe.Ekspresji dodają kolory kul jak i też kabel podwójnie skręcony w czarnym bawełnianym oplocie.  

Lampa podłogowa czarno-miedziana Retro Noir Copper/ HANDMADE/

1 089,00 zł

Lampa podłogowa czarno-miedziana Retro Noir Copper – ma wiele zalet, jedną z wielu jest  jej funkcjonalność, możliwość regulacji wysokości, kątów świecenia, regulacja rozstawu nóg trójnoga. Przewidziano też w niej możliwość zastosowania filtrów kolorowych zmieniających barwę światła. Unikatowe jest też wykończenie reflektora przetartego w kolorze czarnym na zewnątrz i miedzianym wewnątrz.

Lampa pająk TESTER 7LP/3 BIAŁY+3 CZARNY+1 MIEDŹ/ CZARNY

1 028,00 zł

Lampa pająk TESTER 7LP- elegancka, stylowa lampa stanowi ciekawy pomysł na designerskie oświetlenie wnętrza. W lampie wszystko jest regulowane i zależy od naszej wizji. Lampa ta zrywa z tradycyjnym podejściem do oświetlenia przestrzeni mieszkalnych. W tej lampie nic nie jest przypadkowe. Ekspresji dodają kolory kul jak i też kabel podwójnie skręcony w czarnym bawełnianym oplocie. Lampa te charakteryzują się nie tylko pięknym wyglądem, ale także starannością wykonania i dbałością o detale.

Lampa pająk TESTER 3LP/BIAŁA/ MIEDŹ

493,00 zł

Lampa pająk TESTER 3LP- elegancka, stylowa lampa stanowi ciekawy pomysł na designerskie oświetlenie wnętrza. W lampie wszystko jest regulowane i zależy od naszej wizji. Lampa ta zrywa z tradycyjnym podejściem do oświetlenia przestrzeni mieszkalnych. W tej lampie nic nie jest przypadkowe. Ekspresji dodają kolory kul jak i też kabel podwójnie skręcony w czarnym bawełnianym oplocie.  

Kinkiet LOFTOWY BEA MIEDZIANY

154,00 zł

Kinkiet Bea od producenta Tester Bis to stylowe oświetlenie o industrialnym charakterze. Wykonany ze stali, klosz w kształcie talerza w całości utrzymany jest w eleganckim miedzianym kolorze, który dodaje wnętrzu ciepła i oryginalności. Uniwersalna oprawka E27 umożliwia zastosowanie różnorodnych żarówek, w tym LED. Kinkiet Bea to doskonały wybór do wnętrz loftowych, minimalistycznych i nowoczesnych, wprowadzając do nich wyjątkowy styl i nastrojowe światło.
 

Kinkiet miedziano czarny/ INDUSTRIALNO-LOFTOWY/ BUFFALO / B

322,00 zł

Kinkiet industrialny BUFALLO /B w kolorze czarno-miedzianym, wykonany jest z mosiądzu i stali, idealnie sprawdza się jako oświetlenie do zamocowania na ścianie lub suficie, w sypialni, salonie czy przedpokoju lub do oświetlania obrazów. Lampa jest niezwykle funkcjonalna, ramiona lampy wyposażono w trzy przeguby, które umożliwiają swobodną regulację i dostosowanie do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

LAMPA BIRD 5LP CZARNA /mix kolorów szkła / HANDMADE /

2 570,00 zł

Lampa Bird 5LP w wersji mix to połączenie dwóch kolorów szkła: czarno-miedzianego i turkusowo-miedzianego. Każdy klosz formowany ręcznie, co czyni lampę unikatową. Konstrukcja z pięcioma obrotowo-kątowymi ramionami, pełna regulacja wysokości i kierunku światła. Projekt Bartłomieja Owczarza, produkcja: Tester Bis, Pszczyna. Czas realizacji do 3 tygodni. Lampa może być spersonalizowana pod konkretne wnętrze.

Lampa pająk TESTER 3LP/MIEDŹ/ MIEDŹ

516,00 zł

Lampa pająk TESTER 3LP-elegancka,stylowa lampa stanowi ciekawy pomysł na designerskie oświetlenie wnętrza.W lampie wszystko jest regulowane i zależy od naszej wizji.Lampa ta zrywa z tradycyjnym podejściem do oświetlenia przestrzeni mieszkalnych.W tej lampie nic nie jest przypadkowe.Ekspresji dodają kolory kul jak i też kabel podwójnie skręcony w czarnym bawełnianym oplocie.